"نت تلنت 2018" در اصفهان برگزار می شود

Printer Friendly and PDF

رویداد "نت تلنت 2018 (Net Talent 2018)" با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای مجازی ، آبان ماه امسال در اصفهان برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، سومین رویداد نت تلنت، جهت شناسایی و معرفی استعدادهای مجازی به همت جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، خیریه شجره طیبه و گروه رسانه ای ایران فا با عنوان "نت تلنت 2018  (Net Talent 2018)" آبان ماه امسال در اصفهان برگزار می شود.

در این رویداد که تجربه محور می باشد، قرار است سخنرانان تجربه های شکست و پیروزی خود را با شرکت کنندگان به اشتراک بگذارند، همچنین در این رویداد موارد آموزشی در خصوص کسب و کارهای اینترنتی نیز مطرح خواهد شد.

مهدی علیپور موسس استارت آپ های آوابوک (فرابوک) و میلوژی، مجید علوی زاده موسس مجید آنلاین، وحید رجبلو موسس توانیتو،  میلاد صالحی موسس اپریویو و حسین طالبی مدیرعامل شرکت مهندسی کسرا از سخنرانان این رویداد هستند.

همچنین در این رویداد پشوتن پورپزشک مدیرعامل فروشگاه اینترنتی بامیلو بعنوان میهمان ویژه و سخنران اصلی حضور دارد.

این رویداد پنجشنبه 10 آبان ماه 1397در تالار ادب اصفهان واقع در خیابان باغ گلدسته، بلوار هشت بهشت برگزار می شود.

لازم به توضیح است کلیه عواید حاصل از ثبت نام در این رویداد صرف امور نیک در خیریه شجره طیبه می‌شود. علاقمندان حوزه فن آوری اطلاعات و دنیای مجازی برای حضور در این رویداد و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی nettalent.ir مراجعه کنند.